EXQ Frostmane

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

    Wzór dobrze wypełnionej aplikacji

    Kuleczka
    Kuleczka
    Admin


    Płeć : Female Liczba postów : 46
    Join date : 10/02/2012
    Age : 39
    Skąd : Uldum

    Wzór dobrze wypełnionej aplikacji Empty Wzór dobrze wypełnionej aplikacji

    Pisanie  Kuleczka Pon Mar 05, 2012 5:57 pm

    Oto przykładowy sposób wypełnienia formularza rekrutacyjnego.
    Pamiętaj, że nie znamy Cię zupełnie, więc Twoja aplikacja będzie pierwszym kontaktem. A wszyscy wiedzą jak ważne jest pierwsze wrażenie! Sumiennie wypełnij więc wszystkie pola, abyśmy mieli jak najpełniejszy obraz Ciebie jako gracza. Smile



    Ogólnie

    Your Name
    Kuleczka

    Kilka słów o sobie (wiek, czym się zajmujesz, wszystkie informacje, które mogłyby być dla nas istotne).
    Jak każda kobieta mam 18 lat z małym haczykiem. Very Happy
    Jestem uzależniona od WoWa, ale znajduję tez trochę czasu na swoją ukochaną pracę. Jestem nauczycielką w szkole podstawowej i zajmuję się najmłodszymi dziećmi. Niedługo 21 szkodników będzie farmić mi kwiatki! Very Happy

    Jak dotarłeś do naszej gildii?
    Byłam w innej polskiej gildii, której lider przestał grać. Członkowie uzależnieni od niego rozeszli się po całym serwerze, to i ja poszukałam ciepłego gniazdka. Smile

    Czy jesteś aktualnie w jakiejś gildii ? Jeśli tak, to napisz, czemu chcesz z niej odejść.
    Aktualnie jestem w Exq i nigdzie się nie wybieram. Wink

    Do której grupy w EXQ chcesz dołączyć?
    tylko PVE

    Email
    kuleczka@druid.rules.it


    Postać / Postacie

    Main Character
    Sharikke

    Race and Class
    Worgen Druid

    Podaj aktualny link do profilu swojej postaci na Armory.
    http://www.armory.pl/sharikke_to_super_druid

    Podaj całkowity played time swojej postaci oraz played time na 85lvlu.
    total: 111 days, 9 hours, 15 minutes / this level: 95 days, 0 hours, 24 minutes

    Podaj swoje mainspec oraz (jeśli posiadasz) offspec.
    hmm... resto / feral(cat) / feral(tank) z czego ostatnie zasadniczo ms Smile

    Czemu wybrałeś taki, a nie inny build? Opisz go w paru zdaniach (dostosowanie buildu do wymagań RL nie podlega dyskusji).
    Tu należy napisać coś mądrego na temat swojego speca i buildu. Coś, że talent A jest ogólnym must_have, a talent B bo wygodniej się gra, a talent C jest useless. Ale mnie się nie chce. Razz

    Podziel się z nami swoim doświadczeniem raidowym pre-TBC, TBC, WotLK i Cata.
    pre-TBC i TBC - nie grałam.
    [wszystko wyczyszczone później ofc]

    WotLK - zaczęłam grać pod koniec ICC i udało mi się zdobyć:
    ICC 10 - 12/12N i 6/12HC
    ICC 25 - 11/12N i 8/12HC
    Halion 10N i 25N
    pod koniec WotLKa for fun ToC 10 i 25 5/5 oraz TogC 10 4/5
    [wszystko wyczyszczone później ofc]

    Cata - raidowałam od początku i:
    BoT - 4/4N i 4/4HC
    BWD - 6/6N i 5/6HC
    Tot4W - 2/2N i 2/2HC
    Sinestrę widziałam
    FL - 7/7N i 7/7HC
    DS - 8/8N i 8/8HC

    Przedstaw nam swoje combatlogi - wws, wowmeter, etc. (jeśli nie wiesz o co chodzi, możesz skończyć aplikację).
    http://www.worldoflogs.com/reports/5vjsdie9o0k6b066/ < tu jestem jakoś przypadkiem. Wink

    Podaj link do screenshotu swojego raidowego UI.
    https://2img.net/r/ihimizer/img209/9346/kulkaraidoweui.png

    Jak widzisz swoją grę w nadchodzacym czasie?
    Pofarmię sobie zaniedbaną reputację i być może wezmę się za Loremastera. Smile No i czekam na Pandarię! Smile

    Czy masz nam do zaoferowania jakieś alty? Opisz je jak najdokładniej.
    Hunter 85 [daaaawno nie grałam, ostatnio mnie do niego ciągnie]
    Paladyn 85 [wylvlowany i zostawiony]
    Mage 81 [disenchanter Very Happy]
    i pomniejsze alciki


    Raidy

    Grupa przeznacza na raidy obowiązkowe 3 wieczory - środa (20-24), czwartek (20-24), niedziela (20-24) oraz opcjonalny poniedziałek (20-24). W pozostałe dni idzie zazwyczaj 10tka. Kiedy pojawia się nowy content, raidujemy więcej, dużo więcej.

    W które dni i o jakich porach grasz (podaj jak najdokładniejsze dane)?
    Codziennie po 16-17 aż do północy, w wolniejsze dni więcej. Wink

    Jak wygląda Twoje przygotowanie na raidy (flaski, consumables, etc.)?
    Przy sobie zawsze stack jedzenia / flasek na dwa spece oraz dwa stacki potek na oba spece. A także zagemowany, zaenchantowany i zreforge'owany gear na dwa spece.

    Jak znosisz ostrą krytykę?
    Nie znoszę.

    Jakim komputerem oraz łączem internetowym dysponujesz?
    Komputer ładny czarny Razz
    Procesor AMD Phenom II X4 965, 3,42 GHz, 4GB RAMu, grafika NVIDIA GeForce GTX 460
    Internet: stałe łącze UPC 50 mega.

    Jak często zdarzają Ci się DC podczas raidów?
    Jeśli UPC nie leci mi przez Australię, to tylko kiedy odpalam moje fail macro ALT+F4. Razz

    Czy posiadasz Blizzard Authenticator w dowolnej formie (telefon, token, etc.)? Nie jest wymagany, ale mile widziany.
    Mam w planach


    Coś od siebie

    Co możesz zaoferować grupie?
    Maskotkę gildiową. Nooba. Trochę zaangażowania w sprawy, które lubię. Silny social. I dużo serducha. Smile

    Czego oczekujesz od grupy?
    Wielbienia, adorowania, komplementowania i słuchania na każdym kroku. A, no i boostowania nooba.

    Co chcesz osiągnąć w tej grze?
    Nauczyć się w nią wreszcie grać.

    Napisz dowcip o wowie, ewentualnie narysuj swoją postać w dowolnym programie graficznym.
    I'm not addicted to WoW... I just haven't completed it yet!


    PVP

    Poniższe pola wypełnij tylko wtedy, gdy jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej dzielnie walczącej i zdobywającej mnóstwo sukcesów grupy PVP.
    Pamiętaj jednak, że musisz mieć co najmniej 2000 ratingu w 2v2, 3v3 lub 5v5 albo 2200 w RBGs, aby się zakwalifikować.
    Jeśli nie spełniasz tego wymogu, a aplikujesz tylko do PVP... dobij rating i wróć.


    Podaj swoje mainspec PVP oraz (jeśli posiadasz) offspec PVP.
    feral (cat) / feral (tank)

    Podaj ilość resilience swojej postaci.
    4700+

    Twój najwyższy rating 2v2?
    Nie pamiętam

    Twój najwyższy rating 3v3?
    Nie pamiętam

    Twój najwyższy rating 5v5?
    -

    Opisz nam swoje doświadczenie PVP.
    Na hunterze Ramjam udowadniał mi na bg, że nie mogę zginąć jak siedzi mi na plecach.
    Na feralu Kotwbutach udowadniał mi, że jak podniosę łapę, to albo wszyscy umierają albo wychodzą z arenki.

    Co możesz zaoferować grupie PVP?
    Nooba ferala albo nooba flagcarriera. Always prowl.

    Czego oczekujesz od grupy PVP?
    Boostu. Very Happy

    Co chcesz osiągnąć w PVP?
    Make love not Warcraft. Very Happy

      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 11:39 pm